СУЗБИВАЊЕ НА ПРОСТИТУЦИЈА

Go down

20101029

Пишување 

СУЗБИВАЊЕ НА ПРОСТИТУЦИЈА
(за повеќе кликни на насловот)


По рација на проститутки во некои делови од Русија во станица им повикуваат свештено лице кое ќе ги убедува да се откажат од нивната професија за да не горат после во пеколот.avatar
mekici

Број на мислења : 1382
Join date : 2009-09-10

http://mekici.macedonianforum.net

Вратете се на почетокот Go down

Share this post on: diggdeliciousredditstumbleuponslashdotyahoogooglelive

 
Permissions in this forum:
Не можете да одговарате на темите во форумот