КАКО СЕ ПРОДАВА СТАР АВТОМОБИЛ

Go down

20101021

Пишување 

КАКО СЕ ПРОДАВА СТАР АВТОМОБИЛ
(за повеќе кликни на насловот)


Вака некој се присетил да продава стар автомобил со мала помош од девојката.avatar
mekici

Број на мислења : 1382
Join date : 2009-09-10

http://mekici.macedonianforum.net

Вратете се на почетокот Go down

Share this post on: diggdeliciousredditstumbleuponslashdotyahoogooglelive

 
Permissions in this forum:
Не можете да одговарате на темите во форумот