ДАЛИ МОЖЕТЕ ДА ВИДИТЕ?

Go down

20100803

Пишување 

ДАЛИ МОЖЕТЕ ДА ВИДИТЕ?
(за повеќе кликни на насловот)Лик на фотографијата?
Двајца заљубени кои се бакнуваат?
Која е разликата меѓу жаба и коњ?
Трите жени?
Десет лика на дрвото?
Бебето?
Малку поинаква крава која се движи?avatar
mekici

Број на мислења : 1382
Join date : 2009-09-10

http://mekici.macedonianforum.net

Вратете се на почетокот Go down

Share this post on: diggdeliciousredditstumbleuponslashdotyahoogooglelive

 
Permissions in this forum:
Не можете да одговарате на темите во форумот