ПАРИ ЗА ВАС ОД НАШАТА БАНКА

Go down

20091202

Пишување 

ПАРИ ЗА ВАС ОД НАШАТА БАНКА
Јавете се после на нашиот шалтер да ве исплатиме, ако ви се падне нешто.

avatar
mekici

Број на мислења : 1382
Join date : 2009-09-10

http://mekici.macedonianforum.net

Вратете се на почетокот Go down

Share this post on: diggdeliciousredditstumbleuponslashdotyahoogooglelive

 
Permissions in this forum:
Не можете да одговарате на темите во форумот