АФОРИЗМИ 6 - ЗБУНЕТ

Go down

20100330

Пишување 

АФОРИЗМИ 6 - ЗБУНЕТ Empty АФОРИЗМИ 6 - ЗБУНЕТ
(за повеќе кликни на насловот)


Законот е збир на присилни навики.

Често велам дека има и подобро, почесто ми велат дека има и полошо. Дека има полоши од мене, треба да се тешам, а не е ли тоа упатство за сеир ?

Ако многу гласно вика ми се чини како да вика по некого да дојде.

Жените најчесто сакаат исплатливи пози.

Анален секс е како да си пика краставица во нос и потоа да го препорачува како добар лек за синуси.

По караница немој да дозволуваш орален секс.

Ако те заболи провери дали е на вистинското место.

Жениве се нејасни, ја се пазам да не се боцнам од клуч од конзерва, а они сами се местат.

Ако мисли на друг додека лежи со мене ќе се праам наудрен, ако и е, нека се мачи.

Иднината ни’ ја одреди вештачката храна која ќе ги збрише разликите меѓу половите.

Има жени кои се срамат од послободно однесување во кревет. Тие никогаш, ама баш никогаш нема да бидат сакани.

Прв или втор ? - Вторнаесет.

Секс без лижење е невкусно.

Во многу куќи има секс, но во малку има складност во сексот.

Уште колку ли треба педери да станат за да ме забележат жениве ?

Амазонките си ги стегале цицките за да не им сметаат кога употребуваат лак и стрела. Значи дека тие со мали цицки се потомци на амазонките.

Најсмешно е кога и двајцата се голи и се мислат што ли ќе помисли едниот за другиот

Најдобро време за секс ? Па обично ќе исперам, ќе зготвам, зачистам...и после се изморувам и не ми е до секс.

Жените мастурбираат со мастер кард.

Пак се подадов, а требаше да се казнам со суво патење.

И јас понекогаш претерувам, ама многу малку.

Што се случува кога ќе се преработи добра песна ? Може да ја направи само полоша.
mekici
mekici

Број на мислења : 1382
Join date : 2009-09-10

http://mekici.macedonianforum.net

Вратете се на почетокот Go down

Share this post on: diggdeliciousredditstumbleuponslashdotyahoogooglelive

 
Permissions in this forum:
Не можете да одговарате на темите во форумот