И АФОРИЗМИ

Go down

20100131

Пишување 

И АФОРИЗМИ Empty И АФОРИЗМИ
(за повеќе кликни на насловот)


Жена, како тоа убаво звучи. А тек како стенка !

Најдобра е шведска маса на француски кревет.

Подалеку од очи, далеку од матичар.

Сообраќаен натпис : АКО МОЖЕШ ОВА ДА ГО ПРОЧИТАШ ЗНАЧИ ВОЗИШ СО ДОЗВОЛЕНА БРЗИНА !

Имам проблеми со мокрење. А убаво и’ реков да ја фрли мастиката за џвакање.

Ме сака ! Да ме мрази не би ме мачела толку.

Славната порно глумица не се откажува. Славата се повеќе и’ се шири.

Добар сум во кревет. Веднаш заспивам.

Во сезона на парење на китови, на гњурците им се препорачува маска со брисачи.

За разлика од вистинска војна, жртвите на љубовната војна страдаат од промашувања.

Треба да им се забрани на женските да носат провокативна облека или да ги проредат бандерите !

Во нејзино друштво сум како дете. Секаде би сакал да пипнам.

Ја открив филозофската димензија на љубовта. Во љубовта нема филозофирање.

Со жена ми расчистив. Како и секој прав маж и’ помогнав да ја среди кујната.

Омилен спорт кај многу парови е ритмичка гимнастика на партнерот.

Ако ретко се гледате поверојатно е дека повеќе ќе стенкате од колку што ќе зборувате.

Најпосле го свати филмот. Сонувала.

Од нервозна жена полоша е само депресивна љубовница.

Не сум духовит, ама затоа сум страшно досаден.

Животот е како дух од лампа. Се појавува како последица од трлање.
mekici
mekici

Број на мислења : 1382
Join date : 2009-09-10

http://mekici.macedonianforum.net

Вратете се на почетокот Go down

Share this post on: diggdeliciousredditstumbleuponslashdotyahoogooglelive

 
Permissions in this forum:
Не можете да одговарате на темите во форумот