6 ГОДИШЕН РОБИНЗОН КРУСО

Go down

20110203

Пишување 

6 ГОДИШЕН РОБИНЗОН КРУСО
Guangxi Province, China - Живее во куќарката на неговите починати родители од СИДА, а како заради тоа е е HIV позитивен сите го избегнуваат и принуден е да се грижи за себе во наметната изолација. Неговата 84 годишна баба повремено го посетува, но ни таа не сака да го прими кај себе.

avatar
mekici

Број на мислења : 1382
Join date : 2009-09-10

http://mekici.macedonianforum.net

Вратете се на почетокот Go down

Share this post on: diggdeliciousredditstumbleuponslashdotyahoogooglelive

 
Permissions in this forum:
Не можете да одговарате на темите во форумот