ВИСТИНСКА ЛЕДЕНА СКУЛПТУРА

Go down

20101217

Пишување 

ВИСТИНСКА ЛЕДЕНА СКУЛПТУРА
Високите бранови на езерото Erie во Кливленд го претвориле светилникот во вистинска ледена скулптура.avatar
mekici

Број на мислења : 1382
Join date : 2009-09-10

http://mekici.macedonianforum.net

Вратете се на почетокот Go down

Share this post on: diggdeliciousredditstumbleuponslashdotyahoogooglelive

 
Permissions in this forum:
Не можете да одговарате на темите во форумот